מאמר על עץ ורהיטים

חברת "ק.ד. פורניר" הירושלמית, מוכרת לכולנו כחברה משפחתית בבעלותה של משפחת קסורלה, שהחלה את דרכה לפני כ-50 שנה כנגרייה והיום פעילותה כוללת גם תחומים נוספים כמו יבוא ושיווק חומרי גלם לתעשיית העץ, הרהיטים והעיצוב האדריכלי.

לאחרונה החלה "ק.ד." לספק שני מוצרים מיוחדים: האחד הוא לוחות עץ תלת-שכבתיים שהחברה מייצרת בעצמה והם מהווים תחליף מצוין לעץ גושני, בעיקר למי שמשתמשים בלוחות "למי" או דמויי "למי".

לדברי קובי קסורלה, מנכ"ל "ק.ד.", הלוח עשוי מ"סנדביץ'" של שלושה לוחות: שני לוחות עץ אלון גושני מהוקצע בעובי 5 מ"מ כל אחד מכל צד וביניהם לביד לִבנה. ניתן לקבל את הלוחות במידות 122X244 ס"מ ובעוביים שבין 20 ל-50 מ"מ, כשעובי הלוח נקבע על-ידי הגדלה או הקטנה של ליבת הלִבנה. קובי טוען שפרט לתהליך ההדבקה המבטיח חוזק גבוה של לוח וללא עיוותים, הלוח כשלעצמו חזק מאוד גם בזכות החיבור בין שני חומרים קשים: האלון הגושני ולביד הלִבנה – אשר שניהם ידועים בחוזקם המכני הגבוה.

ניתן לקבל את הלוחות התלת-שכבתיים של "ק.ד." במגוון דוגמאות של אלון. ניתן לקבל בצד אחד אלון גולמי סטנדרטי (לבן), ובצד המיועד להיות חיצוני ניתן לקבל אלון במראה טבעי, אלון מבוקע, אלון שחור, אלון מעושן,  

ובהזמנות מיוחדות ניתן לקבל גם אלון בגווני מהגוני וגוונים יוקרתיים אחרים.

מוצר נוסף שהחברה משווקת הם קרניזים צורניים המוצעים במגוון רחב של דוגמאות. הקרניזים מיוצרים מעץ גושני בגוון טבעי, חלקם דו-ממדיע וחלקם תלת-ממדי (תמונה 00ב'). הם מוכנים לצביעה וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות כמו תוספת דקורטיבית לרהיטים ובמיוחד ככותרות לארונות ספרים, בגדים, מזנונים ,  מִסגור לגומחות (נישות - כמו "הלבשות" לפינות הנישה), הסתרה דקורטיבית של פגמים בחיבורים שבין ספריות, מטבחים לקירות המחוברים אליהם ועוד שפע אפשרויות ורעיונות.

ועוד כמה מילים שכדאי לדעת על "ק.ד": החברה מתמחה ביבוא חומרי גלם והיא החלה את דרכה בעיקר כיבואנית פורנירים, בהם היא מתמחה עד היום, אבל מאז התמחות זו היא שלחה זרועות לפעילויות רבות נוספות, כמו הספקת לוחות מצופים פורניר או פורמייקה בכבישה הנעשית במפעל החברה, הספקת לוחות או חלקי לוחות לפי מידה ועוד.

כיום, פרט לפורנירים המגווינים שהחברה מייבאת, חלקם ממשפחות יחידניות, כולל פורנירים אקזוטיים ונדירים, מספקת החברה גם לבידים מחומרים שונים, במידות המקובלות ובכל העוביים, מצופים או גלויים, כולל הספקת לבידים בחיפוי פורמייקה, שחלקם הם מוצרי מדף (קרם, לבן ופישתן) וחלקם מסופקים לפי הזמנה, לוחות MDF (תוצרת "סונאי") במגוון רחב של סוגים, כולל MDF ירוק ו-MDF מיוחד לצביעה ולעיבודי CNC ועוד.

למידע נוסף, "ק.ד. פורניר בע"מ", טל' 054-77102, קובי.02-6712222

לפרטים ומידע נוסף

מאשר קבלת דואל

תודה על פניתכם

ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.

WhatsApp chat